BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 12044163

nr 1204 4163

Bordslampor

Ett par, Bondia Spanien. Höjd: 46-73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 september 2018
kl 19:29:49

17/9 19:24:39 1      Vinnande bud